ANKARA BAĞLAMA KURSU

                      Türk gelenek ve göreneklerine göre bağlamanın yeri bir başkadır. Türk halk müziğinin yol arkadaşı olan bağlama küçük yaşta duyulan büyük sevgiyle başlar. Sem müzik kursu adına bağlamaya gönül veren herkesi Ankara bağlama kursuna davet ediyoruz. Kalbinizden ve aklınızdan geçenleri notalara döküp kişilere aktarmanın en güzel yoludur bir enstrüman çalmak. Ankara bağlama kursları ile siz değerli müzik severlerin hizmetinizdeyiz.  Çalım tekniklerini, bağlama tutuşunu, bağlamanın tanımını, bağlama çeşitlerini, kısacası bağlama ve bağlama kursu adı altında her bilgiyi bizimle olmak isteyen tüm müzik severlere veriyoruz.

Bağlama ülkemizde hak ettiği değeri fazlasıyla görmektedir. Bağlama çalım teknikleri açısından ülkemizin değişik yerlerinde farklılıklar gösterir. Çalım tekniklerinin yanı sıra bağlamanın çeşitleri de değişiklik göstermektedir. Ankara’da bağlama kursumuza katılarak ister özel, ister grup eğitimiyle  bağlama dersleri alabilirsiniz. Bizim amacımız bağlama üstadları yetiştirerek bağlamaya yumuşak dokunuşlar yapmanızı sağlamaktır. Tüm ders saatlerimiz bittiğinde, yılsonunda büyük konser salonlarında müziklerinizi icra edebilmeniz için konserler düzenlemekteyiz.  Bir yıl boyunca Ankara bağlama kursumuzdan öğrendikleriniz topluluk önünde göstermek heyecanlı olsa da bağlamanızın tellerine emin bir şekilde dokunmak hem sizi hem de izleyicileri mutlu edecektir.

Sem Müzik evi çatısının altında alacağınız ders saatleri ve ders şekillerini siz kıymetli müşterilerimizle beraber ayarlıyoruz. Ankara bağlama kursuna gelmek istediğinizde kapımız her zaman açıktır. Özel veya grup olarak bağlama dersi alabilirsiniz. Bunun için ders saatlerimiz şu şekilde ayarlanmıştır. Özel dersler haftada 1 gün 1 saat, grup halinde ise haftada 1 gün 2 saattir. Seçim tamamen size aittir. Sem müzik kursu profesyonel kadrosu ve cazip ders ücretleri ile siz değerli müzikseverleri bekliyor.  Bağlama derslerimize aksatmadan gelmenizi rica ediyoruz.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.