ANKARA BAS GİTAR KURSU

Sem Müzik Dershanesi olarak Ankara’nın en güzel noktasında siz değerli müzik severlerin bizlerle tanışmasını bekliyoruz. Bas gitar eğitiminde bu enstrümanla ilgili tüm ayrıntının tecrübeli hocalar tarafından verildiğini asla unutmayın. Ankara bas gitar kursumuzda derslerimiz armoni ve ritim olmak üzere iki kısımda işlenmektedir. Derslerimizde ilk aşamada enstrüman ve müzikle alakalı genel bilgiler paylaşılmaktadır.

Bas gitar enstrümanı eşlik enstrümanıdır.  Ankara’da bas gitar kurslarında ritim başlıklı derslerde sürekli nota eğitiminin olması öğrencileri zamanla biraz sıkmaktadır. Bunun için metronom yardımı ile nota sürelerini tam bir şekilde çalınmasından sonra, metronomun yaratmış olduğu tekdüzeliği ortadan kaldırmak için melodiler eşliğinde bas gitar dersleri kaliteli bir şekilde devam etmektedir. Bu şekilde kurs öğrencilerimiz ritim eşliğinde bas gitarı çalabilme özelliğini kavraya bilmektedirler. Aynı zamanda nota okuma da bu alanda öğrencilerin yapmaları gereken teori kısmıdır. Ankara bas gitar kursumuzda hedeflenen en büyük kısım öğrenciyi sıkmadan bas gitarın eşlik enstrümanı olduğunu hatırlatarak derslere devam edilmesidir.

Ankara’da bas gitar eğitimlerimizde bas gitarın her tarza yönelik çalınabilmesi özelliğidir. Bas gitarı en iyi şekilde ve en verimli şekilde öğrenmek istediğinizde Sem müzik kursunun kıymetli öğretmenleri ile görüşebilirsiniz.  Ankara bas gitar kursumuzda işlenecek olan derslerde enstrüman tanıtımından sonra nota eğitimine geçilir. Tüm ders programı bittiğinde ise şarkılara ve provalara hızlı bir şekilde başlanır. Sem ile artık işiniz çok kolay… Yeteneğinizin farkına vararak ve onu nakış gibi işleyerek hayallerinizi ellerinize veriyoruz. Ankara bas gitar kursu cümlesini duyduğunuz her yerde mutlaka Sem müzik evinin imzasını görebilirsiniz. Güven ve kalite birlikte bir müzik kursuna ancak bu kadar yakışabilir.

Ankara bas gitar kursunda derslerimiz bire-bir ve grup halinde verilerek öğrencilerimizin isteği doğrultuda programlandırılmaktadır. Kursumuzda gerekli tüm ekipmanlar mevcut olup, derslerimiz profesyonel bir şekilde geçmektedir.

 

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.