KANUN KURSU

Kanun enstrümanının icrası zor olduğu kadar aslında çok değerli bir çalgı aletidir. Türk sanat musikisinin en güzel yönünü insanlara ulaştıran bu çalgı aleti ile artık sizlerde bu güzelliğin içinde olabileceksiniz. Kanuna merakınız varsa ve müziği seviyorsanız Sem Müzik Kursumuza başvurarak kanun kursu alabilirsiniz.  Kanun derslerimizde deneyimli hocalarımız gerekli olacak olan nota eğitimlerini eksiksiz bir şekilde siz değerli öğrencilerimize anlatmaktadır.

Sem müzik kursumuzda öğrencilerimize vereceğimiz dersler gerekli konforun sağlandığı dersliklerde verilmektedir.  Gereken tüm ekipmana sahip olduğumuzdan dolayı Kanun kurslarımız eksiksiz bir şekilde devam etmektedir.  Kanun enstrümanıyla tanışmak ve icra edebilmek için sabırlı olmanız gerekir. Ortalama olarak 3-4 ay sonra kanunu öğrenecek ve icra etmeye başlayacaksınız. Kanun kurslarımız öğrencilerimizle bire bir şeklinde verilmektedir. Bu şekilde anlamanız daha kolay olacağı kanaatindeyiz. Anlamadığınız veya eksik kaldığınız yönlerinizi ders sırasında ve o anda hocanızla paylaşabilirsiniz.  Yapılan provalar ve çalışmalar sonucunda iyi bir kanun ustası olacağınıza inanıyoruz.  Kanun ustası olabilmek için Sem Müzik Kurslarını hiç tereddüt etmeden seçin.

Kanun kursumuza hiç aksatmadan devam eden öğrencilerimiz sene sonunda kendilerini hazır hissetmelerinden dolayı yapılacak olan büyük konserlere adlarını duyurmaya hazırlanırlar. Sabır ve isteğin sonucunda ortaya çıkan tablo gerçekten paha biçilemez. İçinde emek var, çalışma var, sabır var kısacası azim var. İşte bu sentezlerle dolu olan kanun kurslarımızda sizlerin mutluluğu da eklenince yaptığımız işe sevgimiz ve aşkımız artıyor. Sem müzik evi olarak tüm enstrümanlara olduğu kadar kanuna da saygımız sonsuzdur. Sizler yeter ki bu enstrümanı öğrenmek isteyin. Bizler bu konuda tüm gerekeni ayaklarınıza sermeye hazırız. Kanun kursu ile artık bir adım daha öndesiniz… Bu anlamda bunun farkına varmayı asla unutmayın…

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.