ANKARA PİYANO KURSU

Piyano denilince akla gelen ilk şey sihirli parmaklardan çıkan ve ruhu temizleyen nota sesleridir. Tabi ki hiçbir şeye kolay sahip olunmaz. Öncelikli olarak sabır ve öğrenme isteği gelir. Piyano çalmak isterseniz Ankara piyano kursumuzda sizleri görmek isteriz. Profesyonel bir şekilde aktaracağımız piyano derslerinden çok şey öğreneceksiniz. Fiziksel açıdan pek zorluğu olmadığından yaşça küçük piyano severlerin öğrenmek istediği bir enstrümandır. Ankara piyano kurslarımızda okul öncesi dönemden, yetişkinlere kadar birçok öğrencinin akın ettiği bir çalgı aleti olduğunu biliyor muydunuz? Sabrınıza ve öğrenme isteğinize güveniyorsanız öğrenmemek için hiçbir sebebiniz yok demektir. Ayrıca piyano beyin ve zekâ gelişimi bakımından olukça önemli bir enstrümandır.
Ankara piyona kursumuzda özellikle küçük öğrencilerimiz için piyanoyu sevdirecek özel piyano metodlarımız bulunmaktadır. Eğlenceli ve öğretici metodlarımızı gören öğrencilerimiz her hafta derse gelmeyi iple çeker oluyorlar. İçine kapanık veya uyum problemi yaşayan çocuklarımız için piyano derslerimiz en büyük ilaçtır. Ankara piyano kurslarımızda piyano eğitimine başlayan öğrencilerimizin yıl sonu konserlerimizde performans sergileyerek kendilerine olan güvenlerinin nasıl arttığını tüm ebeveynlerimiz net olarak göreceklerdir.
Ankara piyano kursumuzda ritim ve melodi duygusu, çalım teknikleri- egzersizleri, müziğin temel kuralları ve nota öğretimi ile devam eden eğitimimiz sayesinde birçok piyanist yetiştrdik ve yetiştirmeye de devam ediyoruz.Çünkü işimizi severek ve büyük saygı çerçevesinde yapıyoruz. Ankara piyano kurslarımız haftada 1 saat ayda toplam 4 saat olacak şekilde verilmektedir. Sizin de fikrinizi alarak hazırladığımız piyano ders programına aksatmadan devam etmenizi öneriyoruz. Çünkü Ankara piyano kursunda her dersin öğrencinin gelişiminde ve istikrarında önemi büyüktür. Sem müzik dershanemize siz değerli müzikseverleri bekliyoruz.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.