FLAMENKO GİTAR KURSU

Değişik ve fazla tercih edilmese de aslında çok özel bir enstrümandır. Yıllardır pek çok kişinin anlatamadığı kelimeleri notalarla anlatan Flamenko gitar ile artık sizlerde tanışabilirsiniz.  Bu enstrümanı çalmak için mutlaka kaliteli bir eğitim almak zorundasınız. Flamenko gitar kursumuz sayesinde eksiksiz bir eğitim alabilirsiniz. Her zaman Flamenko kurslarımıza kayıt yaptırabilirsiniz. Flamenko gitarı icra etmeniz için mutlaka sizlere anlatılan kalıplara kulak vermeniz ve ders saatler dışında gerekli çalışmaları yapmalısınız.

Sem Müzik Kursu olarak bu alanda sizlere destek vereceğimizi ve büyük kolaylıklar sağlayacağımızı unutmayınız.  Flamenko derslerimiz, Ankara’nın en başarılı Flamenko gitaristleri eşliğinde gösterilmektedir.

Flamenko kurslarımız haftada bir saat olmak üzere verilmektedir. Toplamda ise ayda 4 saat şeklinde ayarlanan bu derslerimizde sizlere gereken tüm detaylar bire bir öğretilecektir. Kaliteli ve güvenli enstrüman eğitimi Ankara’da sadece Sem Müzik Kursu farkıyla alınır. Bu konuda kendimize ve hocalarımıza sonuna kadar güveniriz.  Öğrencilerimiz bizlere uygun oldukları ders saatlerini bildirdiklerinde programı buna bağlı olarak oluştururuz.

Flamenko gitar kursunda ilk olarak enstrüman hakkında kısa bilgiler verilmektedir. Daha sonra gereken tüm nota bilgileri ve teorik bilgilerle dersler bitirilir. Sonunda yapılacak olan konserler eşliğinde Flamenko gitar kursu öğrencilerimiz kendilerinin seçtiği şarkılarla davetlilere kendilerini hayran bırakacaktır.   Değerli hocalarımız eşliğinde bir yıl boyunca hazırlanan bu şarkılar konserlerde kendilerini açıkça Enstrüman uğraşı en güzel uğraştır şüphesiz. Ancak önce istek ve sabır olmalıdır. Sonrası zaten kendiliğinden gelecektir. Bizler ve hocalarımız bu denklemi çok iyi biliyor ve öğrencilerimize bu konuda yardımcı oluyoruz. Flamenko gitar icra edebilmek artık hayal değil, tamamen gerçektir. Derslerimiz ve kursumuzla ilgili geniş bilgiyi 0312 4199295 numaralı telefonlardan öğrenebilirsiniz.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.