ELEKTROGİTAR KURSU

Sem müzik dershanemizde her enstrumanın kursunu bulabileceğiniz gibi elektrogitar kursunu da bulabilirsiniz. Eğer Rock, Heavy metal, Jazz, blues, funk ve pop müzik tarzlarına ilginiz var ise elektro gitar tam da sizin aradığınız enstrüman. Elekrogitar kursu alarak kendinizi bu alanda geliştirmek veya teknik olarak daha donanımlı bir gitarist olmak istiyorsanız sizleri Sem Müzik Kursumuza bekleriz. Dershanemizde elektro gitar kursu her öğrencinin müzikal zevkleri göz önünde bulundurularak, kişiye özel programlanmaktadır. Elektrogitar derslerimiz de ilk olarak elektro gitarı tutuş, pena kullanımı ve pena egzersizleri gösterilmektedir. Elektrogitar kursumuzda bu aşamaları geçtikten sonra elektrogitar çalma teknikleri anlatılarak, devamında repertuar çalışmaları ve armoni eğitimi öğretilmektedir.

Elektrogitar kursumuzda öğrencilerimizin beğenisine göre çalmak istedikleri şarkıları liste haline getirip eğitmenlerimizle paylaşmalarını istiyoruz. Bu sayede öğrencilerimiz yıllarca severek dinledikleri şarkıları, belki de hayallerinde çalmak istedikleri şarkıları çalarak hayallerini gerçekleştirmiş oluyorlar. Eksiklikleri veya yanlışlıkları tecrübeli ve hoşgörülü eğitmenlerimizin destekleriyle düzelterek, kusursuz çalım kalitesine öğrencilerimizi hazırlıyoruz.

Elektrogitar derslerimize 7’den 70’e her yaş grubundan öğrencilerimiz katılmaktadır. Her enstrümanda olduğu gibi elektro gitarda disiplin gerektiren bir enstrümandır. Bu nedenle öğrencilerimizden kurs haricinde günde en az 1 saat derste öğrendikleri teknik ve teorik bilgileri tekrarlamalarını rica ediyoruz. Elektro gitar kursumuzda enstrümanı çalmanın yanı sıra, amfi ve elektro gitar pedallarının nasıl kullanılacağına ilişkinde bilgiler verilmektedir.

Dershanemizde öğrencilerin ücretsiz olarak faydalanabileceği elektro gitarlar ve amfiler bulunmaktadır, bu nedenle iş çıkışında ya ada okul çıkışında derse gelirken enstrüman taşımak istemeyen öğrencilerimizin yanlarında enstrümanlarını getirme zorunluluğu yoktur.

Ankara’da elektro gitar dersi almak isteyen tüm müzikseverleri Sem Müzik Kursuna bekliyoruz.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.